Co jsou PIVNÍ LÁZNĚ BBB

Egyptská královna Kleopatra se koupala v mléce, hosté našich pivních lázní si dopřávají pravou pivní koupel Bier.Bottich.Bad®.

Léčivé účinky

Už od středověku je známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí. Pivní kal a pivní kvasnice jsou totiž přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že dodržíme správnou teplotu, dobu lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce.

Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž si účinky koupele pochvalují lidé trpící špatným prokrvením končetin.

Zážitek z pivní koupele

Nejdůležitější je ale samotný zážitek z pivní koupele: sedíte v dřevěné kádi a můžete si jen tak mimochodem čepovat pivo – není to báječné?

Historie pivních lázní »

Pivní Lázně BBB
vyjímečná procedura

Ponořit se do pivní lázně a moci si načepovat pivo je neobyčejným zážitkem a hosté Pivních Lázní BBB neskrývají své nadšení.

Vyberte si Hotel
pivní lázně v Evropě

Pivní Lázně BBB se nachází již na několika místech v celém Česku, vyberte si, kde tuto originlní proceduru přijedete vyzkoušet.